[A1] Türk kullanıcılar için , DaoLaunch Nedir?

DaoLaunch

Kripto para piyasasında projelere erken dönemde yatırım yapmak oldukça zor ve bu satışlar genellikle kapalı kapılar ardında büyük finans firmaları tarafından yapılıyor . Erken dönemde daha uygun fiyattan yapılan bu yatırımlar daha geç dönemde yatırım yapan küçük yatırımcıyı zarara uğratabiliyor . DaoLaunch bunun önüne geçebilmek için yatırımcıların ve girişimcilerin akıllı sözleşmeler aracılığı ile aracı olmaksızın kolay bir şekilde etkileşime geçmesini sağlayan adil bir başlatma platformudur . DaoLaunch sayesinde girişimci olarak şeffaf , güvenli ve çok kolay bir şekilde kendi projenizi oluşturabilir veya yatırımcı olarak istediğiniz projeye erken dönemde yatırım yapabilirsiniz .

Ayrıca DAL token ve sahip olacağınız NFT ler sayesinde kendinizi markalaştırabilir , dao yönetiminde söz sahibi olabilir , hibe programları ile beğendiğiniz projeleri destekleyebilirsiniz .

Yatırımcılar İçin DaoLaunch Platformunun Faydaları

a )Güvenli Başlatma : Fonlar likiditeye otomatik olarak eklenir . Yatırımcılar likidite miktarını , listelenme tarihini , listelenme fiyatını görebilirler . Sermaye ve tokenler emanet bir akıllı sözleşmeye otomatik olarak gönderilir. Yatırımcıyı korumak DaoLaunch için en büyük önceliktir .

b )Erken Yatırım Avantajı : DaoLaunch sayesinde projelere tohum turundan yatırım yapabilir , normalde büyük yatırım firmalarının sahip olduğu avantajlara sahip olabilirsiniz . Ayrıca hibe programı sayesinde satın aldığınız tokenin değerindeki artıştan faydalanabilirsiniz.

c )NFT Çiftliği : Sınırlı sayıdaki nftleri kazanmak için tokenleri kullanabilir ve bu nftleri daolaunch , opensea gibi platformlarda satarak kazanca dönüştürebilirsiniz.

d )Adil ve Şeffaf Süreç : Tüm satışlar zincir üzerinde yapılır ve tamamen şeffaftır .Yatırımcılar projelere kimlerin yatırım yaptığını görebilir , süreci takip edebilir.

e ) Belgeleri Kontrol Edin : Ekip hakkında bilgiler , yol haritası , beyaz kağıt , sosyal medya hesapları gibi tüm bilgileri proje sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Girişimciler İçin DaoLaunch Platformunun Faydaları

a)Kolay Kullanım : Her hangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden kendi tokenizi oluşturabilir ve sermaye toplayabilirsiniz.

b)NFT Farmı : Kendi nftlerinizi oluşturarak bunlar ile stake ve likidite sağlayıcılarını ödül olarak verebilirsiniz.

c)Çapraz Zincir Desteği

d) Beyaz Liste Desteği : Satışınızı beyaz listenizde olan cüzdanlar için ayarlayabilirsiniz

e) Otomatik Kontrol : DaoLaunch sayesinde tokenlerinizi otomatik olarak dağıtabilir , hak kazanma sürelerini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

d) Güvenli Listeleme :Akıllı sözleşmeler sayesinde güvenli bir şekilde kripto paranızı merkeziyetsiz borsalarda listeleyebilirsiniz.

e) Hibe Sistemi : Merkeziyetsiz oylama sonucu seçilecek projelerin tokenleri satın alınıp yakılarak başarılı projelerin desteklenmesi sağlanır .

f) Danışmanlık Desteği : Projelere pazarlama konusunda destek sağlanacak , çeşitli etkinlikler sayesinde yeni projeler ile daha önce başarılı olan projeler arasında bir ağ oluşturulmasına yardım edilecek.

DAL Token Kullanım Durumu

DAL tokenlerini kullanarak NFT çiftçiliği yapabilir , dao yönetiminde söz sahibi olabilir , büyük kapital firmalar gibi kendinizi markalaştırarak daha büyük yatırımlar ve daha uygun fiyatlar için pazarlık yapabilirsiniz .

DVC - NFT Nedir ?

Türkçesi Merkezi Olmayan Girişim Sermayesi NFT olan DVC-NFT , her hangi bir yatırımcının kendini markalaştırarak daha iyi token tahsisi , daha uygun fiyatlar ve çeşitli avantajlara sahip olmasını sağlayan sistemdir . Her DVC-NFT nin gücü farklıdır ve avantajlar bu güce göre otomatik olarak belirlenir . VC gücü DaoLaunch ağına bağlılık , geçmiş oylama performansına göre belirlenir.Kendi DVC-NFT’nizi DAL token ile oluşturabilirsiniz.

VC Gücünü Belirleyen Faktörler : Stake edilen LP miktarı , geçmiş oylama performansı , Oturumlarda oylamayı ne kadar erken yaptığı

Token Özellikleri

Toplam Arz : 6.000.000 DAL
İlk dolaşımdaki arz : 293,044 DAL
Özel ve Kamu Satışı : %35 2.100.000 DAL
Takım: %20 1.200.000 DAL 15 ay tamamen kilitli, ardından 15 aylık hak kazanma süresi .
Pazarlama / Stake Ödülü : %20 1200000 DAL
Likidite, Borsalar : %7.5 450.000 DAL 15 ay tamamen kilitli, daha sonra 15 aylık hak kazanma süresi
Hazine : %17.5 1.050.000 DAL Gelecekteki girişimler ve topluluğu desteklemek için ayrılmıştır.

Web Sitesi
Demo Uygulama
Twitter
Belgeler
Uygulama Videosu

coin98 üzerinden aldığım tokenların kullanımına izin verilmiyor. şuç benim gibi davranılıyor. hakkımı kullanamiyorum.