Topluluk Ödüllendirme Programına Katılım Rehberi

Topluluk Ödüllendirme Programı; İyi bir topluluk oluşturana kadar çeşitli görevler ile erken destekçileri ödüllendiren bir etkinliktir .

Hak ediş programı : 2 Ay kilit ardından 4 aylık dağıtım .

Ödül Miktarı :DAL token fiyatına bağlı olarak aylık olarak 30-50 bin $
Kasım ayı için ödül miktarı : 12500 DAL ( Toplam Arz 6.000.000 ve listelenme fiyatı 1$ olacak )

Aşamalar

1- Forumda hesap oluşturun
2- Topluluk Ödül Programı sayfasında görev ID ile birlikte yeni bir konu oluşturun . ( Örnek : [A1] ve konu başlığınız ) Konu ile ilgili tüm bilgi ve bağlantıları açıklama kısmına yazın .
3 - Cüzdan adresinizi gönderin . ( Borsa adresiniz değil , metamask veya kullandığınız diğer cüzdanların adresi olması gerekiyor )
4- DaoLaunch Telegram hesabında paylaşın ve diğer üyeleri konunuzdan haberdar edin .
5- Görevinizin incelenmesini bekleyin . Aylık olarak kazandığınız toplam ödül , yaptığınız görev sayısına bağlıdır .
6- DAL jetonları, katkınıza bağlı olarak aylık olarak dağıtılacak.

GÖREVLER

İD - Açıklama

A1 - DAOLaunch hakkında Blog yazısı yazın, DAOLaunch’ı kendi kelimelerinizi kullanarak tanıtın.
A2 - DAOLaunch ile ilgili meme oluşturun, twitter’da yayınlayın. @DAOLaunch ve @sakuro_dao Hesaplarını etiketleyin .
A3 - DAOLaunch ile ilgili video oluşturun
A4 - DAOLaunch ile ilgili bir toplantı gerçekleştirin (Zoom toplantısı,AMA)
A5 - Sosyal Katılım. DAOLaunch, beyaz liste ile NFT airdrop kampanyasını düzenli olarak gerçekleştirir. İnsanları davet edin ve DAOLaunch Twitter/Telegram/Line/Facebook veya LinkedIn hesaplarını takip etmelerini sağlayın .
A6 - Topluluğa yardımcı olmak için bir öğretici kılavuz oluşturun .
A7 -DAOLaunch ekosistemi için kodlama, hata düzeltme, geliştirme çalışmalarında yardım edin .
A8 -Özgürce yaratıcı becerilerinizi gösterin.

Hesaplama : Maksimum dönüştürme Oranı 1 puan = 12,5 DAL

3 Likes

Welcome to DAOLaunch! Thanks for translating:)

1 Like

coin98 üzerinden aldığım tokenların kullanımına izin verilmiyor. tam bir fiyasko SATIŞI YAPAN ONLAR SUÇLU BENİM

Dostum scam token almış olabilirsin

Coin98 scam coin satışı yapıyor ozaman ben satışa çıkmadan coin98 den alım yaptım adetler resimde yazıyor sonrası fiyasko coinler hiçbirşekilde kullanamıyorum